25 Ağustos 2018

Erkenci Kuş 9.bölüm Dizi izle

Erkenci Kuş 9.bölüm Dizi izleyebilirsiniz startv ekranlarında her salı günleri ekrana gelen yaz dizisi büyük beğeni ile takip ediliyor. Erkenci Kuş 9.bölüm özetine kısaca göz atmadan önce 8.bölümde neler olmuştu göz atalım Sanem ve Can ayrı kalabilecek mi?
Sanem istemeden öyle bir oyunun parçası oldu ve o kadar çok yalan söyledi ki Can’a, hepsini unutup “Kal” diyemedi. Can da “yüzümü görmeyeceksin” dedi. Sanem, Can’ı görmeden nasıl yapacak?
Mahallede de başka bir isyan var. Aysun’un oğlu Zebercet’in dükkanını ele geçirdiğini duyan ve “işkadını” olduğunu öğrenen Mevkıbe boş durur mu? O da bakkalı ele geçirecek ve Nihat’ı bakkaldan gönderecek. Zebercet ve Nihat patlamaya hazır bomba gibi boş boş dolaşıyorlar mahallede. İşler karışıyor. Olan bir şekilde yine Osman’a oluyor.
Sanem istifa etti, Can işe gitmiyor. Kimse bilmiyor neler olduğunu Can’a. Ajansta büyük kriz var. Can olmadan kaos hakim ve Ceycey yine kontrolünü kaybediyor. Daha fazla diziizle için siteyi ziyaret edebilir sadece erkenci kuş değil diğer dizilere de hd tek parça halinde ulaşabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir